Facebook ProNails
marika@nailspa.ee
533 64 914 
  Punased küüned  
Uued tooted

TELLI UUDISKIRISoovin saada uudiskirja
* Kohustuslik
 
TOOTE OTSING


Märksõna (toote nimi/kood)

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Shopping cart is empty.
 

Roosinuputee

Roosinuputee

Kasu tervisele:

Roos on väärtuslik ravimtaim parandades eelkõige verevarustust.
Roos mõjub tõhusalt südame-veresoonkonna ja ajuveresoonkonna haiguste, kõrge vererõhu, südamehaiguste ja naistehaiguste puhul. Ta koordineerib maksa ja põrna tööd, reguleerib eluenergiat ja mao talitlust.
Roosi maitse on magus, kergelt mõrkjas, soe, selle peamine funktsioon on eluenergia reguleerimine,vereringe ergutamine ning trombide tekke ennetamine, menstruatsiooni reguleerimine ja valu vähendamine.
Peale selle on roositeel meeleolu stabiliseeriv mõju, ta vähendab vihatunnet ja depressiooni ning rahustab närvisüsteemi.
Roositee vähendab käte ja jalgade külmatunnet,  väsimuse ja madala vererõhu sümptomeid, parandab viljakust, tasakaalustab sisesekretsioonisüsteemi ning eemaldab kehast mürkaineid. Samuti aitab roositee kehal toime tulla infektsioonidega  ning taastab normaalse bakterite hulga soolestikus.

Roosis sisalduvad C-vitamiin, pektiin, õunhape ja sidrunhape tasakaalustavad meeli.
Kiiremal ja pingelisemal ajal võib roositee joomine aidata kaasa meeleolu paranemisele. Samuti tõstab roos heaolutunnet ja leevendab depressiooni.

See tee on valmistatud ehtsatest roosinuppudest, mis nopiti siis, kui need olid noored. Teel on loomulik roosine maitse ja aroom, mis muudab selle meeldivaks ja nauditavaks joogiks.

Roosinuputees sisalduvad eeterlikud õlid aitavad parandada vereringet ning need on head südamele.
Roositee on tuntud vaimu ja hinge rahustava toime poolest ning aitab lõõgastuda.

Roositee sisaldab A, B3, D ja E vitamiine ning mõjub hästi infektsioonide, eriti põieinfektsioonide korral. Lisaks sellele on tee väga hea C-vitamiini allikas, sest roosinupud sisaldavad rohkem C-vitamiini kui apelsinid!


ref: 980900
  • Hind: €8.00