Facebook ProNails
marika@nailspa.ee
533 64 914 
  Mustad küüned  
Uued tooted

TELLI UUDISKIRISoovin saada uudiskirja
* Kohustuslik
 
TOOTE OTSING


Märksõna (toote nimi/kood)

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Shopping cart is empty.
 

Roosi Kroonlehetee

Roosi Kroonlehetee

See tee on valmistatud naturaalsetest roosi kroonlehtedest mis on kuivatatud ja purustatud. Roosi kroonlehe teel on samad omadused ja kasutegurid, mis roosinuputeel.

Kasu tervisele:

Roos on väärtuslik ravimtaim parandades eelkõige verevarustust.
Roos mõjub tõhusalt südame-veresoonkonna ja ajuveresoonkonna haiguste, kõrge vererõhu, südamehaiguste ja naistehaiguste puhul. Ta koordineerib maksa ja põrna tööd, reguleerib eluenergiat ja mao talitlust.
Roosi maitse on magus, kergelt mõrkjas, soe, selle peamine funktsioon on eluenergia reguleerimine,vereringe ergutamine ning trombide tekke ennetamine, menstruatsiooni reguleerimine ja valu vähendamine.
Peale selle on roositeel meeleolu stabiliseeriv mõju, ta vähendab vihatunnet ja depressiooni ning rahustab närvisüsteemi.
Roositee vähendab käte ja jalgade külmatunnet,  väsimuse ja madala vererõhu sümptomeid, parandab viljakust, tasakaalustab sisesekretsioonisüsteemi ning eemaldab kehast mürkaineid. Samuti aitab roositee kehal toime tulla infektsioonidega  ning taastab normaalse bakterite hulga soolestikus.

Roosis sisalduvad C-vitamiin, pektiin, õunhape ja sidrunhape tasakaalustavad meeli.
Kiiremal ja pingelisemal ajal võib roositee joomine aidata kaasa meeleolu paranemisele. Samuti tõstab roos heaolutunnet ja leevendab depressiooni.

Roosi kroonlehe tees sisalduvad eeterlikud õlid aitavad parandada vereringet ning need on head südamele.
Roositee on tuntud vaimu ja hinge rahustava toime poolest ning aitab lõõgastuda.

Roositee sisaldab A, B3, D ja E vitamiine ning mõjub hästi infektsioonide, eriti põieinfektsioonide korral. Lisaks sellele on tee väga hea C-vitamiini allikas, sest roosinupud sisaldavad rohkem C-vitamiini kui apelsinid!

Joomisviis:

Kehtivad samad soovitused, mis roosinuputee puhul, kuid õietee puhul soovitatakse kasutada teekotti. Pange filterkotti 1 tl õiepulbrit, siduge see nööriga kinni ning seejärel valage sellele vesi. Oodake 5 minutit ja seejärel nautige.

 

 

 


ref: 980892
  • Hind: €8.00