Facebook ProNails
marika@nailspa.ee
533 64 914 
  Mustad küüned  
Uued tooted

TELLI UUDISKIRISoovin saada uudiskirja
* Kohustuslik
 
TOOTE OTSING


Märksõna (toote nimi/kood)

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Shopping cart is empty.
 

Hüaluroon seerum 30ml

Hüaluroon seerum 30ml

PANDHY’S™ HSAB (HyasolAquaBind) Serum - hüaluroonhape

Ligikaudu 56% kehas leiduvast hüaluroonhappest paikneb nahas. Organismi vananedes väheneb hüaluroonhappe hulk nahas ja kogu kehas muutustele. Hüaluroonhappe vähenemine toob kaasa hüaluroonhappe molekulide väiksema veesiduvusvõime, mille tagajärjeks on naha õhenemine, kortsude teke ja muud vananemisele iseloomulikud ilmingud.

Lahenduseks on hüaluroonhapet sisaldavate kosmeetikatoodete välispidine kasutamine või kosmeetilisted protseduurid (süstid).

PANDHY’S™ HSAB (HyasolAquaBind) Serum on ainulaadse koostisega kuna sisaldab erakordselt väikeseid  hüaluroonhappe molekule – 50KDa mis on orgaanilise päritoluga (ei ole sünteetilised).

Tänu üliväiksele molekulile on tagatud suurem imenduvus naha sügavamatesse kihtidesse, seega piisab PANDHY’S™ HSAB seerumi nahale kandmisest ja puudub vajadus süstimiseks.

Hüaluroonhape vähendab märkimisväärselt sügavaid kortse,  noorendab ja pinguldab nahka.

Lisaks nahas niiskuse sidumisele vähendab ka hüaluroonhape ka niiskuse aurustumist nahast, transpordib naharakkudesse hapnikku ja toiteaineid ning kõrvaldab rakkudest jääkaineid. Hüaluroonhape aitab kaasa rakkude aktiivsele toimimisele (metabolismile).

Kasutamine:

Kanna väike kogus kuivale ja puhtale nahale ning õrnade tupsutavate liigutustega masseeri sisse. Kindlasti tuleb näole piserdada Pandhy´se roosi- või lavendlivett või niisutavat kreemi kohe peale seda kui hülauroonhape on nahale kantud.  Lillevesi või niisutav kreem tuleb samuti nahka masseerida.

Hüaluroonhappe hüdrofiilsed omadused on seotud kolmemõõtmelise struktuuriga, tänu millele saab võimalikuks selle molekulaarkaaluga võrreldes suhteliselt suure hulga vee sidumine, selle tõttu ongi vaja naha niisutamine peale hülauroonhappe peale kandmist, vastasel juhul tunneb klient, et nahk on  liigselt pingul.

Toote säilitamiseks on lisatud sellele hõbeda alkaloidi, see  omakorda tingib selle, et toode on pruuni tooniga.

Sisaldab: Aqua, Hyaluronic Acid, Sodium Lactate, Citrus Grandis Seed Extract, Colloidal Silver


ref: 980742
  • Hind: €63.00