Facebook ProNails
marika@nailspa.ee
533 64 914 
  Punased küüned  
Uued tooted

TELLI UUDISKIRISoovin saada uudiskirja
* Kohustuslik
 
TOOTE OTSING


Märksõna (toote nimi/kood)

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Shopping cart is empty.
 

Antifungal seenevastane õli 30ml

Antifungal seenevastane õli 30ml tk
Pandhy´s S.O.S Antifungal seenevastane õli on segu unikaalsetest ja hoolikalt valitud puhtastest  eeterlikest õlidest mis on tuntud  efektiivsete seenevastaste omadustega  ning  väga tõhusad jala- ja küüneseene raviks. Õli on antibakteriaalne, põletikuvastane ja värskendava mõjuga.

Sobib kasutamiseks nii salongides kui ka koduses jalahoolduses
Masseeri  Antifungal õli õrnade liigutustega  kuivale ja puhtale kahjustatud pinnale vähemalt 2 korda päevas kuni sümptomid hakkavad leevenema. Samuti on soovitatav lisada 10 tilka Antifungal õli jalavanni.
Mõned koostisosad  võivad põhjustada ärritusi ja allergilisi reaktsioone!   Enne toote kasutamist soovitame teha test, selleks  kanna 1 tilk lahjendamata õli küünarvarre siseküljele ja hõõru korralikult sisse. Kui 24h jooksul pole ilmnenud allergilisi reakstioone võib õli ohutult kasutada. 
Salongihoolduses tuleb kindlasti küsida, ega kliendil ei ole allergiat eeterlike õlide vastu. Kui klient ütleb, et on olnud, siis mitte toodet kasutada  ja teha test selleks, et oleks teada  kas õli on võimalik tulevikus kasutada kliendi peal. Salongis kasutatakse toodet pediküüri lõpus ja soovitada kliendile ka koju kaasa osta.

Õli on vaid välispidiseks kasutamiseks. Vältida kokkupuudet silmade, limaskesta ja vigastatud nahaga. Kui kokkupuude on siiski toimunud tuleb loputada rohke veega.  Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Mõned õlid on valgustundlikud või võivad suurendada naha valgustundlikust, seega tuleks vältida 12h jooksul pärast õli kasutamist päevitamist, solaariumit jne.
Sisaldab: Neemiõli, teepuu õli,  lavendliõli, greibiõli.


 


ref: 980827
  • Hind: €18.00